Hakkımızda

SENKA - Bağlantı Sistemleri

SENKA olarak uzun yıllardır bağlantı sistemlerinde geniş ürün yelpazemiz ile müşterilerimizin teknik sorunları için en uygun maliyetli ve sürdürebilir çözümler buluyoruz. Paslanmaz/bakır kaplamalı saplama kaynak vidaları ve saplama kaynak makinaları, somun perçin eleman ve somun perçin pnömatik el aletleri, clinching, vidalama, Superbolt, Nord-Lock, Formdrill ürünleri ve ayrıca teknik servis ve bakım hizmetlerimiz ile müşterilerimizin taleplerini en iyi şekilde karşılamaya çalışıyoruz.

Demirçelik, çimento, otomotiv, termik santraller, inşaat, taahhüt, otomasyon, endüstriyel mutfak sistemleri, ağaç, tekstil, kimya, gıda, gübre sanayi ve daha birçok sektörel faaliyetlerde konusunda uzman, profesyonel ekibiyle Avrupa-Türkiye olarak endüstriye yönelik aktif hizmetlerde bulunmaktayız. Temsilciliğini yaptığımız konusunda lider endüstriyel firma ürünleri yanı sıra sektörel bazda birçok lider kuruluşlara “yatırım malzemeleri – yedek parça ve lojistik hizmetler” vermekteyiz. Endüstri özgeçmişli kadromuz sektördeki firmalarda aynı dili konuşabilmekte, problemlerin analizinde kolaylıkla uygun ve alternatif çözümler sunabilmektedir.

Başarılarımızdaki sırlar da burada yatmaktadır. Çalışmalarımız bu web sitede ürünlerle sınırlı kalmamakla birlikte, ürün kapsamı sadece firmamızın genel çalışma disiplinini yansıtmaktadır. Her türlü problemlerin çözümünde hizmetlerimizi sunmaktan onur duyacağız.

 

 

Tüm Hakları Saklıdır © 2017